O nas

Spełniamy marzenia.

Od momentu powstania firmy TAPIS.PL w 1990 za cel postawiliśmy sobie spełnianie marzeń naszych klientów. Rozpoczęliśmy od produkcji saun, oraz sprzedaży kominków. By jednak trzymać się naszej dewizy ciągle rozwijamy nasz asortyment, obecnie również oferujemy baseny, wanny spa, groty solne, łaźnie parowe, kabiny kąpielowe i wiele innych produktów, zawłaszcza z segmentu wellness i spa. Gwarantujemy Państwu kompleksową obsługę, oferując nie tylko produkt podstawowy, ale również wszelkiego rodzaju akcesoria. Zapewnia to bogaty wybór i możliwość dopasowania oferty do własnych potrzeb. W naszej ofercie znajdziecie Państwo między innymi akcesoria do saun i basenów takie jak piece, drzwi, lodówkę do sauny, filtry, czy odkurzacze basenowe, jak również leżaki, oświetlenie, koloroterapię, szyby pod piec, stojaki do drewna i wiele innych. Tak kompleksowo rozbudowany asortyment pozwala nam stwierdzić, że każdy klient odnajdzie u nas to czego szuka i będzie w stanie dopasować to do siebie.

Staramy się aby nasze produkty były idealnie dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta. Zwłaszcza w przypadku saun, gdzie nasi stolarze to zarówno wykwalifikowani profesjonaliści, jak i artyści. Tworzymy szerokie spektrum saun - fińskie, parowe, solne oraz infrared. Oprócz tradycyjnych kabin nasza oferta zawiera nowoczesne sauny - seria saun Exclusive, które są kwintesencją najnowszych trendów ze świata saun, oraz serię saun Design o wyjątkowym, wręcz artystycznym wyglądzie.
Oczywiście nie zapominamy również o kominkach, czy piecach wolnostojących. Szerokie spektrum oferty rozwija się od tradycyjnych konstrukcji aż po metaloplastykę, wiele z naszych produktów można idealnie dopasować, nie tylko poprzez wybór koloru urządzenia, między innymi białego, ale również dowolną aranżację zmieniającą urządzenie w wysokiej jakości i doskonałej prezencji meble.

Nie ograniczamy się tylko do dodawania nowych produktów do naszej oferty, nieustannie poszerzamy naszą wiedzę. Nasz wykwalifikowany zespół doradzi przy wyborze produktów, zwróci uwagę na ważne szczegóły i postara się dobrać najlepszą możliwą ofertę.
Spełniając Państwa oczekiwania, piszemy dla Państwa aktualności i poradniki, prezentujemy galerie zdjęć i filmów z naszych realizacji. Staramy się nie tylko informować, ale również otworzyć nowe horyzonty.

To wszystko by spełniać marzenia.

Zapraszamy do naszego salonu firmowego:
TAPIS CZĘSTOCHOWA
42-200 Częstochowa
ul. Sabinowska 197